Wirtualne spacery sprzedają nieruchomości w Krakowie

Technologia pozwalająca na dokładne obejrzenie wnętrza mieszkania lub domu została spopularyzowana dzięki potentatowi, który oferuje takie rozwiązania dla ciekawych miejsc na całym świecie. Branża nieruchomości szybko podchwyciła temat i wirtualne spacery stały się sposobem prezentowania nieruchomości na sprzedaż.

Wirtualny spacer po domu na sprzedaż

wirtualne spacery krakówWykorzystanie nowoczesnego montażu zdjęć łączącego kilka ujęć danego wnętrza sprawiła, że sposób prezentowania nieruchomości w dużych miastach zmienił się nie do poznania. Co więcej technologia ta nie wymaga wcale posiadania zaawansowanego sprzętu fotograficznego, a wystarczy jedynie smartfon z aparatem, statyw oraz odpowiednie oprogramowanie, aby agent nieruchomości samodzielnie stworzył materiał do zdalnego oprowadzania klientów po domach i mieszkaniach. Co ciekawe wirtualne spacery kraków jest tutaj najlepszym przykładem, mogą odbywać się w towarzystwie agenta zajmującego się sprzedażą danej nieruchomości. Wystarczy, że zainteresowany kupnem kliknie w ikonkę kontaktową, aby mógł połączyć się ze sprzedawcą jak za pomocą komunikatora. Podczas, gdy agent będzie przedstawiał cechy mieszkania czy domu i poruszał się po nim za pomocą kursora, klient będzie widział te działania na swoim ekranie. Ponadto niektóre wirtualne spacery są kompatybilne z wirtualną rzeczywistością potentata znanego na całym świecie i mogą być przeprowadzane za pomocą kultowych googli, jeśli klient tylko takowe posiada.

Technologia wykorzystująca wirtualne spacery to nie tylko nowomodny gadżet na stronach agencji nieruchomości. Taki sposób prezentowania wnętrz nie pozwala na podkręcanie atrakcyjności mieszkań za pomocą sprytnych ujęć. Dzięki temu klient oglądający całe wnętrze nieruchomości ma dokładny pogląd na jego wygląd.

Wirtualne spacery sprzedają nieruchomości w Krakowie
Przewiń na górę