Wybór jasnych paneli do salonu

Żona nie rozumiała, dlaczego jak pracowałem przy remontach to nie chciałem go zrobić w domu. Ja po prostu nie miałem na to czasu, co nie raz próbowałem jej wyjaśnić. Kiedy zwolnił mi się termin to postanowiłem zająć się swoim mieszkaniem, żeby żona była zadowolona.

Salon z jasnymi panelami podłogowymi

panele podłogowe lublinZdecydowałem się na panele podłogowe lublin w salonie, bo miałem tam płytki i to rozwiązanie zaczęło mi przeszkadzać. Od podłogi zawsze ciągnęło chłodem a z panelami to salon na pewno wyglądałby o wiele przytulniej. Miałem oko i wiedziałem jak wszystko dopasować i dlatego właśnie zdecydowałem się na jasne panele podłogowe do salonu. Meble były ciemne i dzięki temu mogłem zyskać lepszy kontrast. Udałem się do hurtowni, w której zawsze się zaopatrywałem w materiały i sprawdziłem jakie panele były dostępne. Cena nie miała dla mnie znaczenia, chciałem kupić porządne panele w jasnym kolorze. Wybrałem te, które były najdroższe, ale wiedziałem, że żona będzie zachwycona. Kiedy wróciłem do domu to mój pracownik skuł wszystkie płytki i wysłałem go do domu. Dorobił sobie dodatkowo a ja miałem o wiele mniej pracy podczas montażu paneli podłogowych. Miałem w tym ogromną wprawę, ponieważ najczęściej kładłem panele podłogowe u swoich klientów i tym razem poszło mi bardzo szybko. Kiedy żona po powrocie z pracy weszła do salonu to panele już były położone na podłodze. Od razu pochwaliła mój wybór i stwierdziła, że wybrałem najpiękniejsze panele podłogowe. Dobrze, że była zadowolona. 

Salon w mieszkaniu prezentował się o niebo lepiej i dobrze, że zdecydowałem się na ten remont. Klientom później polecałem te panele podłogowe, bo były dobrej jakości i wiedziałem, że warto było w nie zainwestować. Wielu klientów decydowało się na to rozwiązanie.

Wybór jasnych paneli do salonu
Przewiń na górę