Wygodne drewniane łóżko małżeńskie

 

Tuż po ślubie, zdecydowaliśmy, że zamieszkamy w moim domu. Nie chcieliśmy tracić czasu, na szukanie czegoś nowego, bo dom był świeżo po remoncie i tylko dla nas. Jednak jako małżeństwo, musieliśmy dokupić kilka mebli, aby niczego nie brakowało. Przede wszystkim większa lodówkę, bo ja miałam taką jednoosobową oraz mebel do spania. Najlepiej jakieś duże łóżko.

Drewniane łóżka zawsze na czasie

łóżko drewniane 160x200Ja potrzebuję dużo miejsca podczas snu, bo nie śpię w jednym miejscu, tylko przekręcam się podczas odpoczynku i potrafię się mocno rozłożyć. Dlatego postanowiliśmy wybrać łóżko drewniane 160×200, żeby na spokojnie mogło pomieścić oboje. Mąż był dość wysoki, ja z kolei niższa, ale też potrzebowałam swojej przestrzeni. Łóżko jest najważniejsze w domu, więc wybraliśmy się do dobrego sklepu, by dokonać wyboru. Nie był łatwy, ponieważ było bardzo dużo łóżek, i każde było trzeba po kolei zobaczyć i sprawdzić. Byłam ciekawa, czy dojdzie do jakiegoś sporu z mężem, bo mnie spodoba się takie, które jemu nie będzie absolutnie odpowiadać. Jednak w którym momencie oboje wskazaliśmy na to samo małżeńskie łoże. Ucieszyłam się, bo jak widać, mieliśmy taki sam gust. Obyło się bez dyskusji i od razu kupiliśmy to łóżko. Wyglądało na wygodne i przede wszystkim było szerokie. Będę mogła naukładać na nim stosy moich kolorowych poduszek, które kolekcjonuję od wielu lat. Następnego dnia już je przywieźli. Bardzo dobrze, bo do tego czasu mąż cały czas spał sam na kanapie, a ja na swoim jednoosobowym łóżku.

Chyba pierwszy raz od zamieszkania razem spaliśmy razem na jednym łóżku. Było bardzo komfortowe i nawet nie czułam obecności męża. Mogłam się swobodnie rozłożyć tak jak chciałam, z powodu jego sporej szerokości. Teraz śpię jak królowa i jestem każdego dnia pełna sił.

 

Wygodne drewniane łóżko małżeńskie
Przewiń na górę