Wykonywanie makijażu permanentnego metodą piórkową

Nie każda kobieta lubi się malować. Niektóre po prostu nie potrafią tego robić. Na szczęście mogą one skorzystać z takich rozwiązań jak makijaż permanentny. Jak sama nazwa wskazuje, jest to makijaż, który pozostaje na twarzy przez długi okres czasu.

Ukrycie niedoskonałości przy pomocy makijażu permanentnego

makijaż permanentny brwi metoda piórkowa łódźMakijaż permanentny służy do podkreślania brwi, ust i nie tylko. W makijażu permanentnym stosuje się tylko naturalne barwniki. Nie są to substancje ani toksyczne ani alergizujące. Barwniki wprowadzane są do przestrzeni międzykomórkowych znajdujących się w naskórku. Barwnik może przetrwać w przestrzeni międzykomórkowej nawet 3 lata. Oczywiście naskórek złuszcza się i z czasem pojawiają się zupełnie nowe komórki. W związku z tym po pewnym czasie makijaż permanentny znika. Można skorzystać z takich usług jak makijaż permanentny brwi metoda piórkowa łódź – obok metody cienia jest to najbardziej popularna technika wykonywania makijażu permanentnego. Metoda piórkowa nazywana jest również metodą kreskową. Metoda ta wykonywana jest w całości ręcznie. Jest to metoda, w której używa się specjalnych piórek sterylnych. Są to oczywiście piórka jednorazowego użytku. Makijaż permanentny może być nakładany na każdy typ skóry. Co więcej korzystać mogą z niego nie tylko kobiety, ale również mężczyźni, którzy np. chcą ukryć bliznę na brwi, asymetrię linii brwi i inne niedoskonałości widoczne na twarzy. Makijaż permanentny to nie tylko wygodne rozwiązanie, ale przede wszystkim oszczędne.

Kobieta oszczędza przede wszystkim swój wolny czas, który zamiast na make-up może przeznaczyć na coś zupełnie innego. Makijaż permanentny traktowany jest jako makijaż bazowy. Na ten makijaż można dodatkowo nakładać zwykły make-up – np. z użyciem kosmetyków kolorowych. Makijaż permanentny podkreśla naturalne piękno twarzy.

Wykonywanie makijażu permanentnego metodą piórkową
Przewiń na górę