Wynajem całorocznego domu drewnianego w Zakopanem

Planowałam kilka dni urlopu. Wspólnie z moim chłopakiem bardzo lubiliśmy zwiedzać polskie miasta i miasteczka, a fauna i flora naszego wspaniałego kraju nieustannie nas zachwycała. Chciałam zregenerować swoje siły i odpocząć w komfortowych warunkach.

Wygodny domek całoroczny drewniany w Zakopanem

całoroczne domy drewniane zakopaneMój urlop przypadał poza sezonem turystycznym, dlatego w Internecie szukałam miejsc noclegowych, które spełnią nasze wszelkie oczekiwania. Jeśli chodzi o całoroczne domy drewniane Zakopane z pewnością przoduje na tle innych miejscowości, ponieważ wynajęcie takiego domu jest tu możliwe przez cały rok. Udało mi się zarezerwować domek i z niecierpliwością czekałam na pierwszy dzień urlopu. Od samego progu powitali nas bardzo sympatyczni właściciele domków całorocznych, posesja była ogrodzona, a do dyspozycji gości oddano parking oraz miejsce na organizację grilla, także poza sezonem. Domek prezentował się niezwykle, zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Wewnątrz znajdował się duży i przestronny salon z pięknie wykonanym kominkiem, w którym iskrzył się ogień. Obok znajdował się aneks kuchenny wyposażony we wszelkie niezbędne akcesoria. Na piętrze domku znajdowała się bardzo wygodna sypialnia, która została urządzona w tradycyjnym, góralskim stylu i nie brakowało w niej wielu ciekawych i ładnych dekoracji związanych z Podhalem. Duże łóżko małżeńskie również zostało wykonane z drewnianych desek, a obok ulokowana została łazienka z prysznicem, w której nie zabrakło świeżych ręczników oraz innych niezbędnych akcesoriów higienicznych. W domku znajdował się także taras, z którego rozpościerał się wspaniały widok na Tatry. Nasz urlop spędziliśmy w bardzo komfortowych warunkach, a ja byłam zadowolona z tego, że udało mi się znaleźć tak urocze miejsce poza sezonem turystycznym.

Cieszyłam się z kilku dniu urlopu, ponieważ spędziłam ten czas z moim chłopakiem w bardzo komfortowych warunkach. Byliśmy w bardzo pięknym miejscu, które z pewnością na długo zagości w naszych wspomnieniach, a my z wielką radością ponownie odwiedzimy tę miejscowość.

Wynajem całorocznego domu drewnianego w Zakopanem
Przewiń na górę