Wypożyczanie łóżek ortopedycznych

 

Niektóre schorzenia czy urazy powypadkowe wymagają nie tylko ćwiczeń rehabilitacyjnych, ale i odpowiedniego sprzętu, dzięki któremu pacjent odzyskuje siły i zdrowie. Również w domu należy stworzyć warunki, które pomogą pacjentowi szybciej odzyskać formę.

Specjalistyczne łóżka ortopedyczne

łóżko ortopedyczne wypożyczalniaLeczenie chorego jak najbardziej może się odbywać w warunkach domowych, jeśli nie ma co do tego przeciwwskazań. Oprócz regularnych ćwiczeń oraz przyjmowania leków, należy również zadbać o łóżko ortopedyczne wypożyczalnia, które w dużym stopniu wpływa na komfort pacjenta. Nawet jeśli leczenie potrwa przez na przykład okres kilku miesięcy nie zawsze konieczny jest od razu zakup takiego sprzętu. Wystarczy go wypożyczyć na korzystnych warunkach, a w razie potrzeby przedłużyć umowę na kolejny miesiąc. Ten praktyczny sprzęt elektryczny sterowany za pomocą pilota pozwala uzyskać dogodną pozycję bez nadmiernego wysiłku ze strony chorego. Ponadto posiada barierki, które zapewniają bezpieczeństwo, a do niektórych modeli dołączany jest dodatkowo wysięgnik. Kwoty miesięczne wypożyczenia takiego sprzętu nie są wysokie i jest to opcja opłacalna dla kogoś, kto nie potrzebuje łóżka na stałe. Sprzęt zostaje dowieziony na miejsce, zamontowane przez specjalistę. Otrzymuje się też szczegółową instrukcji obsługi. Jest ona prosta, dzięki czemu nawet chory będzie w stanie sam je obsługiwać za pomocą pilota i wybierać dla siebie najwygodniejszą pozycję. Odpowiednio dobrany sprzęt pozwala też uniknąć powstawania odleżyn.

Specjalne łóżka dla osób chorych pozwalają pacjentom uzyskać spory komfort i wygodę, a zarazem ułatwiają sprawowanie opieki. Są bezpieczne dla pacjenta oraz proste w użytkowaniu, a dzięki możliwości ich wypożyczenia, zamiast kupna, można zaoszczędzić pewną kwotą.

 

Wypożyczanie łóżek ortopedycznych
Przewiń na górę