Wyprzedaż podświetlanych luster łazienkowych

Zatrudniłem się w firmie brata, ponieważ potrzebował on mojej pomocy. W magazynie nie było osoby, która potrafiła kontrolować stany w odpowiedni sposób i przez to panował nieład. Brat miał dużą firmę i zadanie to nie było takie proste, ale ja posiadałem odpowiednie doświadczenie. 

Atrakcyjna cena łazienkowych luster z podświetleniem 

łazienkowe lustro z podświetleniem ledBrat poprosił mnie, żebym wybrał produkty, które mają trafić na wyprzedaż. Dał mi całkowicie wolną rękę. Na magazynie było mnóstwo towaru i brat chciał zrobić tam więcej wolnego miejsca, ponieważ planował zamówić produkty od nowego producenta. Znałem rynek doskonale i wiedziałem, że ostatnio największym zainteresowaniem cieszyło się łazienkowe lustro z podświetleniem LED a brat na magazynie posiadał kilkadziesiąt tego typu luster. Wiedziałem, że jak do wyprzedaży takie lustro trafi, to uda się wszystko sprzedać. Cena zakupu jednego lustra była dość niska i dlatego postanowiłem tylko trochę ją obniżyć. W innych sklepach takie lustra z podświetleniem były nawet dwa razy droższe, więc mogłem być spokojny o sprzedaż. Pracownikowi kazałem dostarczyć lustra na sklep i wcześniej wszystko przygotowałem. Ustaliłem cenę i nalepiłem nowe kody kreskowe. Cena takiego lustra łazienkowego była na tyle atrakcyjna, że klienci chętnie decydowali się na zakup. Brat był pod wrażeniem, ponieważ pierwszego dnia pracy już wykazałem się bardzo mocno. Miałem jeszcze sporo do zrobienia i wiedziałem, że wszystko uda mi się profesjonalnie wykonać.

W magazynie panował porządek, od kiedy to ja nim zarządzałem. Wszystkie stany się zgadzały i miałem nad nimi pełną kontrolę. Brat był mi bardzo wdzięczny za to, że zgodziłem się u niego pracować. Dobrze mi płacić i nie miałem się nad czym zastanawiać. Obaj byliśmy zadowoleni.

Wyprzedaż podświetlanych luster łazienkowych
Przewiń na górę