Wysłanie dziecka na obóz językowy

Każdy z nas wie jak ważne jest wykształcenie, a umiejętność mówienia w obcym języku jest dodatkowym atutem. Warto znać przynajmniej jeden język. Może to być angielski czy niemiecki. Moja córka to raczej woli angielski. Uczy się go w każdej wolnej chwili. Cieszy mnie to. Ostatnio przyniosła mi ulotkę dotyczącą obozu językowego.

Obóz językowy dla młodzieży

obozy językoweCieszy mnie fakt, że moja córka chce się kształcić i zależy je na zdobyciu różnych umiejętności w tym nauczenia się płynnie języka angielskiego. Dlatego jak tylko przyniosła mi ulotkę odnośnie obozu językowego, pomyślałam, że to całkiem niezły pomysł. na takim obozie można się bardzo dokształcić z języka obcego. Podobno będą tam też dzieci z Anglii, więc moja córka doskonale osłucha się z językiem. Obozy językowe to świetne rozwiązanie by wasze dziecko nauczyło się mówić w innym języku lub przynajmniej by poczuło chęć przystąpienia do jego nauki. Nie sądzę, by taki obóz dużo kosztował. A nawet jeśli to jest do bardzo dobra inwestycja, w edukacje dziecka. dlatego od razu zgodziłam się by córka pojechała na taki obóz. Trzeba za niego zapłacić do środy, czyli już za trzy dni. trochę mnie zdziwiło, że córka tak późno mi to powiedziała, ale wyjaśniła mi, że dopiero się dowiedziała o nim i akurat ktoś zrezygnował i zrobiło się jedno miejsce. Dlatego trzeba zapłacić tak szybko. Wyjazd jest już za tydzień, więc trzeba wszystko opłacić. Na ten obóz jedzie też koleżanka mojej córki, więc trochę się uspokoiłam, że córka nie będzie wśród obcych osób.

Warto wysyłać dzieci na rożnego rodzaju obozy. Takie wyjazdy świetnie integrują z rówieśnikami. ale dobrze jest też wysyłać dzieci na obozy językowe, wtedy oprócz integracji wasze dziecko się czegoś nauczy. A dokładniej mówiąc będzie uczyło się języka obcego. Moja córka chce jechać na obóz, gdzie będzie tam mogła się doszkolić z języka angielskiego.

Wysłanie dziecka na obóz językowy
Przewiń na górę