Wybór roweru w cenie do czterech tysięcy może nie być tak trudny, jak się nam wydaje. Po dłuższej analizie jednośladów w tym przedziale cenowym, jednoznacznie wychodzi, że Level B6 od Krossa to prawdziwa maszyna, którą warto mieć w swojej kolekcji. 

Jak wykorzystać zalety Levela B6?

kross level b6Jeśli nie mieliśmy przyjemności zapoznania tego modelu, to warto wiedzieć, że korzystają z niego amatorzy, jak i zawodnicy maratonów MTB. Level B6 jest wyposażony zarówno w tylną, jak i przednią przerzutkę, co jest nieocenione przy podjazdach i ciężkim do pokonania terenie. Jest to tak zwany napęd „dwa razy dziesięć”, co oznacza, że mamy możliwość zmiany dziesięciu przełożeń z przodu i odpowiednio tyle samo z tyłu. Czyli w sumie mamy możliwość zmiany dwudziestu przełożeń. Kross Level B6 łączy w sobie uniwersalność i nowoczesność. Nie chodzi tu tylko o rodzaj zastosowanego napędu, ale w równym stopniu o świetnie zaprojektowaną geometrię ramy i efektowny dla oka design. Level B6 jest dostępny zarówno w wersji dla pań, jak i dla panów. Roweru nie musimy kupować w salonie firmowym, który akurat niekoniecznie mieści się w naszej miejscowości. Dlatego też najlepiej jest kupić Levela w sklepie internetowym. Może to być firmowy sklep Kross, jak też autoryzowany dealer, czy też sprawdzony sprzedawca, jakim może być na przykład zwykły sklep rowerowy. Oceny tego roweru są bardzo mocno pozytywne, co widać w internetowych komentarzach i opiniach. Również osoby z sieci, które zajmują się testowaniem jednośladów, bardzo chwalą Levela.

Kross to firma, która produkuje sprzęt najwyższej klasy i spokojnie może konkurować z zagranicznymi potentatami. Swoją jakość potwierdza flagowymi modelami, które tak jak w przypadku B6, cieszą się niesłabnącą popularnością.