Zabieg endermologii w Łodzi

Kobiety uwielbiają dbać o siebie. W tym celu chodzą do kosmetyczki i fryzjera, a nawet coraz częściej są zainteresowane medycyna estetyczną. Oczywiście wszystko trzeba robić i z wszystkiego korzystać z umiarem. Piękny wygląd to nie tylko makijaż ale poprawa kondycji naszej skóry. Na taką półprawdę świetnie działają zabiegi endermologii.

Polecana endermologia na całe ciało

endermologia łódźJeśli chcemy wykonać zabieg jakim jest endermologia Łódź ma kilka polecanych salonów kosmetycznych. Taki zabieg nie jest inwazyjny i nie trzeba udawać się do chirurga. Może go wykonać kosmetyczka po odpowiednich kursach. Endermologię można wykonać na twarz orać całe ciało z pominięciem okolic piersi. Jeśli chodzi o twarz to napewno endermologia poprawia ogólny wygląd skory. Do tego zmniejsza widoczność zmarszczek mimicznych oraz mocno je hamuje. Pobudza skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych, które odpowiadają za sprężystość skory. Dlatego skóra wygoda młodziej i atrakcyjniej. Stosowanie endermologii na całe ciało z kolei zmniejsza niechciany i nielubiany cellulit na pośladkach, udach, brzuch i ramionach. Oprócz tego sprężysta staje się cała skóra i mocniej napięta. Oczywiście jeden zabieg nam w niczym nie pomoże. Należy przyjąć takich zabiegów około 8- 10 by efekt był widoczny. Specjaliści zalecają wykonywanie przypominającego zabiegu endermologii raz na około pół roku.

Zabiegi, które najczęściej wykonują kobiety to endermologia, liposukcja kawitacyjna oraz masaż limfatyczny. Wszystkie te zabiegi powinny być wykonywane w wykwalifikowanych gabinetach kosmetycznych. Cena za cała serie to koszt nawet 2000 złotych zatem nie jest to najmniejszy wydatek. Warto więc zastanowić się jaka cześć ciała najbardziej chciałybyśmy poprawić w swoim wyglądzie by poczuć się piękniej.

Zabieg endermologii w Łodzi
Przewiń na górę