Zachwycająca impreza okolicznościowa w Ząbkach

Razem z mężem obchodziliśmy rocznicę ślubu. Była to już nasza dwudziesta piąta rocznica. Bardzo zależało nam na organizacji imprezy, gdzie obecni będą najważniejsi ludzie. Musiałam znaleźć odpowiedni lokal, który pomieściliby dużą rodzinę z Dolnego Śląska. To właśnie moja familia pomogła mi dwadzieścia pięć lat temu pomogła zorganizować mi wspaniałe wesele.

Wspaniała impreza okolicznościowa w Ząbkach

imprezy okolicznościowe ząbkiKocham mojego męża Bogdana. To taki dobry, cierpliwy człowiek, na którego zawsze mogłam liczyć. Pomógł też bardzo mojej rodzinę z Dolnego Śląska, kiedy pojawiły się tam problemy z wykończeniem domu. Wiedziałam, że imprezy okolicznościowe ząbki cieszą się bardzo dużą popularnością. Dlatego musiałam odpowiednio szybko zarezerwować lokal. Pani powiedziała, ze interesujący mnie termin jest wolny. OD razu go zaklepałam pytać się jeszcze, jaką o9ferte posiada ,lokal. Mieli tam własny catering, a także barek. Byłam zadowolona, bo nie chciało mi się jeszcze załatwić jakiejś restauracji. Zależało mi na tym, by wszystko znajdowało się w jednym miejscu. Bardzo się ucieszyłam, kiedy pani z lokalu zaproponowała mi różne dekoracje, które kojarzyłyby się z moją dwudziesta piąta rocznicą ślubu. Były to piękne kwiaty, które idealnie komponowały się z moją suknią, jaką specjalnie zakupiłam na tę imprezę. Powiedziała, ze poproszę jeszcze o kilka wazonów tych kwiatów na stołach.

Wszystko musiało pięknie się prezentować dla mojej rodziny z Dolnego Śląska. Mój mąż Bogdan był bardzo zadowolony z obsługi lokalu, mówiąc, że mam wszystko sama wybrać. Ufał mi i wiedział, że na pewno wybiorę dobrze menu. Impreza była znakomita. Wszyscy tańczyliśmy i śpiewaliśmy do białego rana. Menu było przepyszne, a zaangażowanie obsługi znakomite. Wiedziałam, że na pewno wrócę do tego lokalu.

Zachwycająca impreza okolicznościowa w Ząbkach
Przewiń na górę