Zakupiona pościel była dobrej jakości

Moja mama prowadziła hotel od kiedy pamiętam. Nie był on duży ale bardzo przytulny. Pomagałam jej kiedy tylko mogłam. Hotel był nowocześnie urządzony i mama dbała o każdego klienta. Zatrudniała zdolnego kucharza, który dobrze gotował. Dzięki temu goście chwalili jego potrawy. Dobre jedzenie i schludny wygląd hotelu przekonuje klientów do powrotu w to samo miejsce. Nasz hotel miał dobrą lokalizację.

Zamówiłam dobrej jakości pościel

hurtownia pościeli hotelowejMama postanowiła przekazać mi hotel bo już chciała więcej odpoczywać. Na początku nie byłam pewna czy sobie poradzę ale miałam już pewne doświadczenie więc musiałam dać z siebie wszystko. Postanowiłam zakupić nową pościel i tekstylia żeby ożywić wnętrze. Zdecydowałam się wyszukać dobrej firmy w Internecie. Znalazłam kilka firm w okolicy. Chciałam wesprzeć lokalnego producenta. Hurtownia pościeli hotelowej, którą znalazłam miała siedzibę w tej samej miejscowości, w której znajdował się hotel. Była nowa na rynku. Postanowiłam dać im szansę pomimo tego, ze nie mieli dużo opinii. Umówiłam się z przedstawicielem na rozmowę.  Podjechał do mnie z pościelami, które mogłam sobie zobaczyć i dotknąć. Bardzo mi się podobały. Były dobrej jakości. Przedstawiciel zapewnił mnie, że można na spokojnie je prać w wysokich temperaturach i prasować a one nie tracą kolorów. Zdecydowałam się na zamówienie kilkunastu kompletów w różnych wzorach i kolorach. Postawiłam na spokojne kolory, które pasują do wystroju wnętrz.

Przedstawiciel dostarczył mi kolejnego dnia wybrane przeze mnie komplety pościeli Byłam zadowolona z naszej współpracy. Podobało mi się to że przedstawiciel mógł do mnie podjechać bo miał blisko. Gdybym pilnie czegoś potrzebowała mogłam dać znać i nawet w danym dniu otrzymać pościel. Firma sprzedawała także prześcieradła, kołdry i poduszki. 

Zakupiona pościel była dobrej jakości
Przewiń na górę