Zalety eyelinerów w pisaku

Istnieje mnóstwo sposobów i technik wykonywania makijażu oka, niemniej choć do tego celu niektórzy z nas używają cieni matowych, inni rozświetlających tak każda z nas doskonale wie, że najlepszym sposobem na podkreślenie kształtu naszych oczu, jest oczywiście czarna kreska.

Najlepszy rodzaj eyelinera 

eyeliner w pisakuKreski na oczach nigdy nie wyjdą z mody. Mogą co najwyżej zmieniać się kobiece upodobania w stosunku do ich kształtu oraz długości i grubości, niemniej nic tak dobrze, jak poprawnie wykonana kreska na oku nie podkreśla jego kształtu. Kreski tak naprawdę potrafią zrobić cały makijaż oka, nadając mu zmysłowości. Pomimo tego, że robienie kresek na oczach jest starą metodą ich podkreślania, a technik robienia kresek jest naprawdę bardzo dużo i w zasadzie wciąż powstają nowe, tak spora ilość kobiet mimo to ma problemy z poprawnym ich wykonaniem. Winić tutaj należy nie technikę, a eyelinery. Eyeliner w pisaku jest najlepszym wyborem zarówno dla początkujących osób, jak i dla tych, którym zależy na ładnej i precyzyjnie wykonanej kresce. Przeważnie sięgamy po eyelinery w pędzelku i to na nich się uczymy chociaż są one znacznie trudniejsze do opanowania, niż właśnie eyelinery w pisakach. Powód tego jest prosty: trzymając taki pisakowy eyeliner nasza dłoń ułożona jest w taki sam sposób, jak przy trzymaniu długopisu lub ołówka, a zatem naturalnie łatwiej nam operować właśnie takim eyelinerem w formie pisaka. 

Pamiętać też należy, że istnieją na rynku różne grubości takich eyelinerów. Dla początkujących poleca się oczywiście te najcieńsze. Nie tylko pozwolą uzyskać idealną kreskę, ale też są niezawodne w przypadku, gdy chcemy zaznaczyć i przedłużyć wewnętrzne kąciki oczu. Pozwolą nam one nadać idealne przedłużenie oka bez niepożądanego efektu „ząbków” 

Zalety eyelinerów w pisaku
Przewiń na górę