Zalety laserowego usuwania owłosienia

 

Domowe sposoby depilacji zazwyczaj posiadają nieco mocniejsze złe strony od tych pozytywnych. Przede wszystkim na dłuższą metę bywają dosyć kosztowne i co gorsza niezbyt efektywne. Nie jesteśmy jednak skazani tylko i wyłącznie na te metody.

Usuwanie owłosienia za pomocą lasera

laserowe usuwanie owłosienia szczecinOdkąd zaczęłam depilować okolice bikini zrozumiałam dlaczego tak wiele kobiet narzeka na dostępne w sklepach produkty do depilacji. Dopóki goliłam jedynie nogi i pachy używałam jedynie maszynki do golenia, lecz jak wiadomo strefy intymne w naszym ciele są wyjątkowo wrażliwe i w przypadku maszynki nie trudno o skaleczenie, lub co gorsza stany zapalne. Wosk nie wchodził w rachubę ponieważ posiadam bardzo niską skalę bólu, natomiast kremy, bez względu na to jak delikatne, zawsze mnie uczulały. W pewnym momencie zaczęłam szukać innych alternatyw i tak dowiedziałam się czym jest laserowe usuwanie owłosienia Szczecin w dodatku posiada kliniki w których możemy się na takowe udać, dlatego bez zastanawiania się dłużej od razu umówiłam się na wizytę. Przed wizytą musiałam zapuścić swoje włoski do maksymalnej długości, lecz biorąc pod uwagę rezultaty laserowego usuwania włosów, nie stanowiło to dla mnie najmniejszego problemu, ani przeszkody. Zabiegi były całkowicie bezbolesne dla mnie, choć jak wspomniałam powyżej, jestem osobą która ma niski próg bólu. W dodatku jak się dowiedziałam, kolejne włoski miały odrastać słabsze, a tym samym łatwiejsze do usunięcia.

Tym, co namówiło mnie na skorzystanie z tej nowoczesnej formy depilacji to oczywiście efekty, które zachwalały sobie kobiety. Rezultatem bowiem jest półroczna wolność od włosków! Sześć miesięcy, a czasami nawet i dłużej, bez konieczności golenia się w miejscach poddanych laserowemu usuwaniu owłosienia. 

 

Zalety laserowego usuwania owłosienia
Przewiń na górę