Zamówienie intensywnej kawy do kawiarni

Z uwagi na odniesiony sukces, postanowiłam otworzyć kolejną kawiarnię w innej części miasta. Nie miała być to ta sama kawiarnia, ponieważ chciałam wprowadzić zmiany. Klienci byli różni a urozmaicenie oferty było konieczne. Szybko załatwiłam wszelkie formalności. 

Kawiarnia serwująca intensywną kawę Kimbo 

intensywna kawa kimboMiałam w nowej kawiarni nowoczesny ekspres do kawy. Zawsze kupowałam tylko jedną kawę, która była sprawdzona, jednak tym razem uznałam, że wybiorę inny produkt. Zakupy postanowiłam zrobić w hurtowni, gdzie od samego początku zaopatrywałam się we wszystkie produkty, w tym kawę. Interesowała mnie intensywna kawa ziarnista, gdyż tylko taką zamierzałam podawać w swojej kawiarni. W hurtowni dostępna była intensywna kawa Kimbo, którą klienci bardzo chętnie kupowali. Obok regałów z tą kawą było stoisko, gdzie hostessa częstowała klientów hurtowni właśnie tą kawą. Zdecydowałam się poczęstować, bo przecież pierwszy raz wybierałam inną kawę do kawiarni i warto było sprawdzić jej smak. Kawa była faktycznie bardzo intensywna, ale delikatna. Miała przyjemny smak i nawet bez mleka mi smakowała. Dodam, że pijam od zawsze tylko kawę z mlekiem. Kawa nie miała wygórowanej ceny i duże opakowanie mogłam nabyć w bardzo rozsądnej cenie. Zdecydowałam się na tę kawę, ponieważ nigdy wcześniej tak smacznej nie piłam. W nowej kawiarni pojawiła się intensywna kawa, którą klienci od razu pokochali. Byli tacy, którzy przychodzili do mnie wyłącznie po kawę, więc wprowadziłam jej sprzedaż na wynos.

 Kolejna kawiarnia również była bardzo rentowna i dzięki temu podwoiłam swoje dochody. Pomysł, że otworzyć kolejny punkt się sprawdził i dzięki mnie powstały nowe stanowiska pracy. Zatrudniałam łącznie dwadzieścia osób, które bardzo dobrze u mnie zarabiały.

Zamówienie intensywnej kawy do kawiarni
Przewiń na górę