Zaprojektowanie nowoczesnej suszarki do rąk

Byłem niezależnym projektantem i dzięki temu mogłem współpracować z kim chciałem. Potrafiłem zaprojektować każdy mebel, urządzenie czy nawet sklep. Byłem wszechstronnie uzdolniony i utalentowany, co dawało mi ogromne pole do popisu i wykazania się umiejętnościami. 

Sprzedanie projektu nowoczesnej suszarki do rąk 

nowoczesne suszarki do rąk kieszenioweŚledziłem nowości, jakie pojawiały się na rynku i na tej postawie projektowałem. W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszyły się nowoczesne suszarki do rąk kieszeniowe i taką właśnie postanowiłem zaprojektować. Nie miałem jeszcze klienta na swój projekt, ale wiedziałem, że znalezienie odpowiedniej osoby było tylko kwestią czasu. Zanim zabrałem się za projekt suszarki do rąk, to zapoznałem się dokładnie z tym urządzeniem. Poznałem jego specyfikację, to jak działa i co jest istotne. Dzięki temu wiedziałem w jaki sposób zaprojektować suszarkę do rąk tak, aby była funkcjonalna i prezentowała się bardzo nowocześnie. Projekt ukończyłem w ciągu kilku tygodni i jak był gotowy, to postanowiłem zaprezentować suszarkę potencjalnemu klientowi. Zdecydowałem się na kontakt z producentem, którego firma była wiodąca na rynku. Wiedziałem, że zaprojektowana przeze mnie suszarka go zainteresuje i zapewne wprowadzi ten model do produkcji. Spotkanie z producentem trwało kilka godzin i zakończyło się sprzedażą projektu nowoczesnej suszarki kieszeniowej. Sprzedałem ten projekt za bardzo dobre pieniądze i każda ze stron tak na prawdę dużo na tej transakcji zyskała. 

Miło było widzieć w sprzedaży zaprojektowaną przeze mnie suszarkę do rąk. Nawet kupiłem ją sobie do łazienki i musiałem przyznać, że była doskonała. Działała niezawodnie a ręce w ciągu chwili miałem całkowicie wysuszone. Projekt wykonałem doskonale i byłem zadowolony.

Zaprojektowanie nowoczesnej suszarki do rąk
Przewiń na górę