Zawiesia z poliestru przeznaczone do ładunków delikatnych

Mój mąż rzadko prosi mnie o pomoc. Jest to typ człowieka, który za wszelką cenę chce udowodnić światu, że wszystko sam potrafi zrobić. Nieraz mnie to denerwuje, szczególnie, gdy chcę mu pomóc. Ostatnio się jednak złamał i, gdy zdrowie go zmusiło, poprosił mnie o przysługę.

Zastosowanie w przeładunku poliestrowych zawiesi pasowych

poliestrowe zawiesia pasoweMój mąż ma pracę związaną z załadunkiem i rozładunkiem. Nigdy nie wchodziłam bliżej w to czym się zajmuje się jego firma, jednak teraz musiałam. Mąż poprosił był znalazła mu dobre, ale niedrogie poliestrowe zawiesia pasowe. Oczywiście, nie miałam pojęcia o czym mówi, ale wiedziałam, że jeśli chce bym to zrobiła to jest pod ścianą. Najpierw musiałam dowiedzieć się czym są w ogóle zawiesia. Gdy okazało się, że to ta część dźwigu, która podwiesza towar, co nie co mi się rozjaśniło. Dalej doczytałam, że są różne rodzaje zawiesi przeznaczone do różnych rodzajów „transportów”. Podstawowe rodzaje zawiesi to: łańcuchowe, linowe, pasowe, ale są tez specjalistyczne. Ja miałam znaleźć pasowe, poliestrowe – najmniej wytrzymałe, ale z tego co wiem, to w firmie mojego męża nie ma ani minusowych temperatur, ani ostrych rzeczy to przenoszenia, które mogłyby by zawiesia pasowe uszkodzić, przeciąć czy przetrzeć. Za to powierzchnia ładunków jest raczej delikatna i podatna na zarysowania, pewnie stąd ten rodzaj zawiesi. Zresztą, nie miałam się zajmować analizą tylko ewentualnie poprosić o wycenę zawiesi poliestrowych, w dobrych firmach. Gdy znalazłam kilka, w których ofercie były poliestrowe zawiesia, spisałam ceny i wyniki przekazałam mężowi.

On dalej zajął się sprawą i wiem, że załatwił ją pozytywnie. Jedna z firm, która była na moim spisie udzieliła mu rabatu, a jego wzrok zaczął się poprawiać i mój mąż mógł znowu pracować sam. Jego niezależność oznacza powrót do zdrowia!

Zawiesia z poliestru przeznaczone do ładunków delikatnych
Przewiń na górę