Zdecydowałam się na zadaszenie na swoim balkonie

Parę dni temu byłam u mojej koleżanki. Kasia jakiś czas temu odziedziczyła mieszkanie po swojej babci. Musiała je wyremontować bo nie było zupełnie w jej stylu. Miała na ten cel odłożoną pewną sumę pieniędzy. Kiedy remont się skończył zaprosiła mnie żebym na żywo mogła zobaczyć jakie zmiany zaszły w mieszkaniu. Kiedyś byłam z nią u babci i pamiętam jak to mieszkanie wyglądało.

Spodobał mi się zadaszony taras

zadaszony taras bielsko białaMieszkanie wyglądało bardzo elegancko i przytulnie. Najbardziej spodobał mi się taras, który był pięknie zaprojektowany. Kasia zdecydowała się na zadaszenie na tarasie i dzięki temu będzie mogła spędzać na nim sporo swojego czasu nawet jak będzie padał deszcz. Okazało się, ze trafiła na firmę zupełnie przypadkiem. Szukała czegoś żeby zakryć się od słońca i wpisała w wyszukiwarce zadaszony taras bielsko biała. Pojawiła jej się firma, która przygotowywała u swoich klientów zadaszenia z drewna i materiału. Przygotowywała stabilną konstrukcję na balkonach, tarasach w mieszkaniach i domach. Na górze można było zamontować materiał na stałe lub taki, który można było przesuwać w miarę swoich potrzeb i upodobań. Bardzo spodobała mi się całą koncepcja. Ja mieszkam na drugim piętrze i nie mam nad sobą żadnych sąsiadów. Mój balkon nie ma zadaszenia i też kiedyś myślałam, żeby coś z nim zrobić ale nie miała za bardzo pomysły co. Postanowiłam wziąć namiary na tą firmę i skontaktowałam się z fachowcem żeby zaprojektować coś na mój balkon.

Chciałam mieć zadaszenie bo lubiłam spędzać czas na balkonie. Moje balkon był praktycznie cały czas na słońcu i siedzenie bez zadaszenia często było uciążliwe. Fachowiec przyjechał do mnie i powiedział jakie rozwiązania można byłoby u mnie zastosować. Poprosiłam o przygotowanie wyceny i ostatecznie zdecydowałam się na jedną z opcji, która najbardziej mi się spodobała.

Zdecydowałam się na zadaszenie na swoim balkonie
Przewiń na górę