Zespół interdyscyplinarny to ważne grono specjalistów

W mojej pracy bardzo ważne jest, żebym posiadała profesjonalne opinie specjalistycznych firm, które wiodą prym na rynku lokalnym. Chodzi przede wszystkim o wszystkie działania związane z organizacją projektów gospodarki przestrzennej w naszym mieście. Nie jest to łatwa praca, ale daje bardzo dużą satysfakcję. Kluczowe jest pracowanie z ekspertami z różnych dziedzin, tak by stale poszerzać swoje horyzonty.

Jak ważny jest zespół interdyscyplinarny dla projektów budowy?

zespoły interdyscyplinarneJestem kobietą, która bardzo dobrze odnajduje się w naukach ścisłych. Dlatego od zawsze wiedziałam, że będę musiała pracować z ludźmi, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach. Nie ukrywam, że wdrożenie nowego projektu budowy jest bardzo ważne dla wszystkich mieszkańców. Dlatego zespoły interdyscyplinarne to wybitni specjaliści w swoich branżach. przede wszystkim są to ludzie, którzy posiadają znakomite doświadczenie. Zawsze pytam się inspektora budowlanego, czy ma jakieś zastrzeżenia związane z wykonywaniem obowiązków. Kluczowe jest też częste otrzymywanie ekspertyz od pracowników BHP, a także służb miasta, które mają czuwać, czy podczas tworzenia budowli nie dochodzi do jakiś nadużyć. Bardzo często muszę spotykać się z gronem ekspertów w jednym miejscu. Konieczne jest wtedy ustalenie kolejności wypowiedzi, by wszyscy mogli się wypowiedzieć, a także móc możliwość wysłuchania drugiej strony.

W takiej pracy kluczowe jest zachowanie spokoju, zwłaszcza w sytuacjach, które okazują się być stresogenne. Znalezienie złotego środka jest niezmiernie ważne w mojej branży. To właśnie od odpowiednich ustaleń zależy często, czy przebieg prac przebiega dobrze. Jest to niezmiernie ważne, by wszyscy specjaliści mogli wypowiedzieć się i przedstawić swoje opinie. To właśnie oni wpływają na jakość mojej pracy.

Zespół interdyscyplinarny to ważne grono specjalistów
Przewiń na górę