Znalezienie idealnej kanapy do kawalerki

 

Kupiłam małą kawalerkę, ale na większe mieszkanie nie było mnie stać. Zresztą jeden pokój był dla mnie wystarczający. Nie zamierzałam się zadłużać na długie lata tylko po to, żeby mieć dwa pokoje. Nie miałam planów na powiększenie rodziny, więc rozwiązanie było idealne dla mnie.

Pojemnik na pościel idealnym rozwiązaniem w kanapie

kanapa z pojemnikiem na pościelMusiałam umeblować kawalerkę, bo mieszkanie kupiłam całkowicie puste. Zakup mebli nie należał do łatwych, bo musiałam wybierać takie meble, które będą praktyczne i zmieszczą się w kawalerce. Skupiłam się przede wszystkim na pokoju, ponieważ chciałam tam mieć szafę i jakaś kanapę rozkładaną do spania. Chłopak mojej siostry pracował w salonie meblowym i wcześniej już deklarował pomoc przy wyborze mebli, więc postanowiłam skorzystać z jego propozycji. W sklepie było mnóstwo fajnych kanap, jednak nie każdą mogłam wybrać z uwagi na mały metraż pokoju. Chłopak mojej dziewczyny powiedział, że dla mnie najlepsza będzie kanapa z pojemnikiem na pościel, ponieważ pojemnik był tak duży, że mogę do niego zmieścić dużo więcej. Poszłam więc obejrzeć tę kanapę i rzeczywiście była świetna. Z pozoru niewielka, ale po rozłożeniu było sporo miejsca do spania. Pojemnik na pościel był tak duży, że mogłam do niego rzeczywiście dużo więcej schować. Zdecydowałam się kupić tę kanapę, bo była wręcz idealna. Chłopak mojej siostry załatwił mi nawet zniżkę pracowniczą i kanapę kupił na swoje nazwisko. Dzięki temu zapłaciłam za nią jeszcze mniej.

Udało mi się umeblować całą kawalerkę. Miałam wszytko, czego potrzebowałam i pomieściłam się bez problemu. Kanapa była lekka i łatwo rozkładana, dzięki temu wcale nie namęczyłam się chowając pościel. Fajnie było mieć własne mieszkanie i być całkowicie niezależnym człowiekiem w życiu.

 

Znalezienie idealnej kanapy do kawalerki
Przewiń na górę