Znani architekci z porządnej firmy

Wraz z mężem zdecydowałam się na własny sklep zoologiczny. To była dla nas życiowa inwestycja i w pewnym momencie włożyliśmy w to dosłownie wszystkie oszczędności. Również wybraliśmy lokal, który miał zawierać wszelkie produkty i artykuły na sprzedaż.

Siostra pracowała jako projektantka wnętrz 

dobre studio projektowe z BydgoszczyNiestety okazało się, że powierzchnia nie jest tak idealna jak sobie myśleliśmy. Czynsz był stosunkowo niski dlatego na razie nie mogliśmy pozwolić sobie na nic innego. Jednak przez wygląd lokalu nie wiedziałam co mam zrobić. Wszystko wydawało mi się nie atrakcyjne. Na szczęście zawsze mogłam liczyć na swoją rodzinę. Z pomocą przyszła do mnie starsza siostra, która pracowała jako znany architekt wnętrz w Bydgoszczy. Uznała, że nie ma takiej sytuacji z której nie można wyjść. Obiecała mi, że pomoże zamówić odpowiednie regały sklepowe i jakoś wszystko urządzić. Oczywiście gdy zobaczyła lokal złapała się za głowę. Dziewczyna miała na prawdę sporo pracy na głowie i musiała użyć najbardziej kreatywne pomysły jakie znała. Stwierdziła, że nawet dobre studio projektowe z Bydgoszczy w którym pracowała od kilku lat nie dostarczało jej takich wrażeń. Również do pomocy wzięła ze sobą kilku przyjaciół. Chciała aby udzielili jej kilku porad, ponieważ jeszcze zastanawiała się nad kilkoma ważnymi kwestiami. Na szczęście pracownicy z biura projektowego na terenie Bydgoszczy ciężko pracowali aby mi we wszystkim pomóc. Okazało się, że efekt końcowy był wspaniały, a ja od razu nabrałam większego entuzjazmu do dalszego biznesu.

Mój własny sklep zoologiczny wyglądał jak salon z górnej półki. Na dodatek spełniał wysokie standardy i był bardzo atrakcyjny. Cieszyłam się, że moja siostra podała mi pomocną dłoń. To było dla mnie ważne, ponieważ wiedziałam, że ma na kogo liczyć. 

Znani architekci z porządnej firmy
Przewiń na górę